301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 10:30 Bu haber 691 kez okundu
 
Çocuklar şenlikte buluştu
Maltepe İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği “Geleneksel Çocuk Oyunları Ödül Töreni” ve “Özel Sporcular Şenliği” Müzahir Sille Spor Salonu’nda gerçekleşti.
Spor Haberi


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen “Geleneksel Çocuk Oyunları Ödül Töreni” ve “Özel Sporcular Şenliği” Müzahir sille Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Etkinlik, ilk olarak Özel Sporcular Şenliği ile başladı. Maltepe ilçesindeki okullarda eğitim gören özel öğrenciler hazırladıkları gösterileri izleyicilere sundular. Maltepe Özel Eğitim Merkezi, Esenkent Ortaokulu, 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu, Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu, Emine İbrahim Pekinel Ortaokulu ve Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu özel eğitim sınıfları öğrencileri çeşitli dallarda hünerlerini sergiledi. Tomurcuk Sosyal Kooperatifi Özel eğitim öğrencileri de oyun ve danslarıyla programa renk kattı.

Gösteriler sonrası öğencilere madalyalarını Maltepe Gençlik İlçe Spor Müdürü Serkan Sağbili, Maltepe Gençlik Merkezi Müdürü Korhan Demirkol ile Cesur Kılıç Spor Kulübü ve TOGEL Başkanı Cesur Kılıç verdi.

Özel Öğrenciler Şenliği sonrasında yıl boyunca geleneksel çocuk oyunlarında dereceye giren öğrenci ve okullarına ödülleri verildi.

Yakan Top dalında 2010 doğumlular kategorisinde Güzide Yılmaz, 2009 doğumlular kategorisinde Tepe İnşaat İlkokulu, küçük kız ortaokulu kategorisinde Güzin Dinçkök Ortaokulu, küçük erkek kategorisinde İBB Barbaros Hayrettin Paşa, yıldız kız ortaokul kategorisinde Adnan Kahveci Ortaokulu, yıldız erkek kategorisinde Özel Derece Okulları, genç kız lise kategorisinde Şehit Osman Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi, genç erkek kategorisinde Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriödüllerini İlçe Spor Müdürü Serkan Sağbili, Gençlik Merkezi Müdürü Korhan Demirkol ve Cesur Kılıç’tan aldılar.

Sek sek dalında 2012-2013 doğumlular kategorisinde Kadir Rezzan Has İlkokulu, 2011 doğumlular kategorisinde Kadir Rezzan Has İlkokulu, 2010 doğumlular kategorisinde Kazım Tunç İlkokulu, 2009 doğumlular kategorisinde Tepe İnşaat İlkokulu, küçük kız ortaokul kategorisinde Muhsine Zeynep Ortaokulu, küçük erkek ortaokulu kategorisinde Güzin Dinçkök Ortaokulu, yıldız kız ortaokul kategorisinde Dumlupınar Ortaokulu, yıldız erkek ortaokulu kategorisinde Dumlupınar Ortaokulu ödüllerini Serkan Sağbili, Korhan Demirkol ve Cesur Kılıç’tan aldılar.

Mendil Kapmaca dalında 2011 doğumlular kategorisinde Altayçeşme İlkokulu, 2010 doğumlular kategorisinde Kazım Tunç İlkokulu, 2009 doğumlular kategorisinde Güzide Yılmaz İlkokulu, küçük kız ortaokulu kategorisinde Özel Tekden Koleji,  küçük erkek ortaokulu kategorisinde Özel Tekden Koleji, yıldız kız ortaokulu kategorisinde Özel Günhan Koleji, yıldız erkek ortaokulu kategorisinde ise Özel Gökyüzü Koleji ödüllerini Serkan Sağbili, Korhan Demirkol ve Cesur Kılıç’tan aldılar.

Kaynak: (Hab) - Haber Merkezi Editör: İsmet Akkoç
 
Etiketler: Çocuklar, şenlikte, buluştu,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Az Bulutlu
Güncelleme: 05.06.2020
Bugün
15° - 27°
Cumartesi
16° - 28°
Pazar
17° - 27°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
İstanbul

Güncelleme: 04.06.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Trabzonspor
53
0
3
8
15
26
2
Başakşehir FK
53
0
3
8
15
26
3
Galatasaray
50
0
4
8
14
26
4
Sivasspor
49
0
5
7
14
26
5
Beşiktaş
44
0
8
5
13
26
6
Alanyaspor
43
0
7
7
12
26
7
Fenerbahçe
40
0
8
7
11
26
8
Göztepe
37
0
9
7
10
26
9
Gaziantep FK
32
0
10
8
8
26
10
Denizlispor
31
0
11
7
8
26
11
Antalyaspor
30
0
10
9
7
26
12
Gençlerbirliği
28
0
12
7
7
26
13
Kasımpaşa
26
0
14
5
7
26
14
Konyaspor
26
0
10
11
5
26
15
Yeni Malatyaspor
25
0
13
7
6
26
16
Çaykur Rizespor
25
0
15
4
7
26
17
MKE Ankaragücü
23
0
13
8
5
26
18
Kayserispor
22
0
14
7
5
26
Arşiv Arama
Haber Yazılımı